Recenze Nutrex

Martin Lis Martin Lis

Přidáno: 1. srpna 2014

• roky prověřený spalovač, funguje naprosto bez problémů, byl mi kdysi doporučen kamarády, všichni si ho chválili, já taky doporučuji

funguje parádně
žádné vedlejší účinky
pokud někdo sedí pouze v kanclu, spoukne tabletku a čeká zázraky, tak se asi nedočká..
při odpovídající stravě a pohybu je to přesně ten "extra" impuls, co vás nakopne

Ověřený zákazník Fitness007.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2014

Zakoupeno v Fitness007.cz

snadné dávkování, vysoce účinný

Ověřený zákazník OLIMPIA Ověřený zákazník

Přidáno: 24. června 2014

(naposledy upraveno 24. června 2014)

Zakoupeno v OLIMPIA

• spolehlivě účinný
  • obsahuje stimulační látky

Při užití je třeba opatrnosti při dávkování, držet se spíše nižších dávek, a určitě dodržovat pauzy jak doporučuje výrobce ale jinak pro spálení tuku jedinečné

Přidáno: 11. června 2014

• na mě funguje (ale opravdu dodržuju zdravé stravování a hodně pohybu)
  • úbytek hmotnosti (6 kg za měsíc)
  • víc energie při cvičení (chodím 5x týdně na 1,5 hod)
  • nemá na mě negativní vedlejší účinky (pouze dvakrát jsem nemohla usnout, protože jsem neodolala odpolední kávě, takže tělo dostalo víc kofeinu, než je zdrávo)
  • nemám s ním problém dodržovat zdravý jídelníček (téměř žádná potřeba hřešit a přejídat se)
  • pomůže, jen když opravdu změníte životní styl a hýbete se, žádná pilulka nepomůže zhubnout sama o sobě, jen to nějak může urychlit a dodat energii, pokud ale člověk nechce cvičit a jíst zdravě, ať zbytečně nevyhazuje peníze za tenhle výrobek
  • už jsem ho zkusila před dvěma lety a opět nezklamal
  • mohl by být trošku levnější
  • nejasnost v dávkování (takže zvolila jsem 2 ráno, jednu odpoledne od třetího dne užívání)

Je to jen pomůcka, nikoli zázračná pilulka

Nutrex Lipo 6 black 120 kapslí

Nutrex Lipo 6 black 120 kapslí

Ověřený zákazník F-sport Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2014

Zakoupeno v F-sport

• je to osekane o ty nej veci c v produktu maji byt . k nicemu

diky evropske unii jsou tyhle produkty vcelnu naic, nakupuji jen pres ibay primo americke verze

Přidáno: 23. května 2014

reklamy na Pyrolis si strčte za klobouk, je to stejný exkrement jako tento výrobek

Přidáno: 18. května 2014

• menší únava při fyzické aktivitě
  • žádné výrazné negativní reakce organismu - ale ani ty pozitivní
  • po třech týdnech bez jakýchkoliv výsledků i přes velmi intenzivní cvičení každý den a dodržování zásad zdravého stravování
  • občasná bolest hlavy

produkt znovu již neobjednám, rozhodovala jsem se mezi ním a konkurenčním pirolysem, dodatečně objednám ten

Ověřený zákazník Aktin.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2014

Zakoupeno v Aktin.cz

• Dobrá cena
  • Více energie
  • Snížení chuti na sladké a hladu
  • Znatelné výsledky hubnutí

Lipo 6 jsem si koupila( cca 3 týdny zpět), protože jsem na něj slyšela dobré reference a produkt mě nezklamal. Naopak jsem příjemně překvapená :) Nemám žádné negativní zkušenosti - žádná bolest hlavy, nevolnost apod. Mám teď spoustu energie, dobrou náladu (jsem skoro až hyperaktivní :D). Pozoruji i snížení chuti na sladké i pocit hladu, kolikrát se do jídla musím nutit. Co se týče váhy, jde pěkně dolů :)

LIPO 6 doporučuji !

Přidáno: 11. ledna 2014

• neprijemne vedlejsi ucinky; slozeni; caste bolesti hlavy; prujem; vysoka tepova frekvence

Drive jsem uzival spalovac Pyrolis se kterym jsem byl spokojen protoze velmi dobre funguje hlavne na bricho a bez vedlejsich ucinku. Cetl jsem ze je dobre po 2 mesicich dat pauzu a spalovac vymenit, tak jsem chtel vyzkouset Lipo 6 ale jak se rika poprve a naposled. Zdravotne jsem v poradku a na kofein jsem zvykly, ale pri uzivani byla bolest hlavy, malatnost a prujem standardem, takze me uzivani jsem po 10ti dnech ukoncil. Dobrou zpravou ale je, ze jsem zhubl, ale ne na zaklade cviceni ale mensiho prisunu stravy z duvodu nevolnosti. Tohle jestli ma byt kvalitni spalovak, tak to bych rad videl ten nekvalitni. Rozhodne tento driak ze zdravotniho hlediska nedoporucuji!

Přidáno: 24. prosince 2013

• funguje
  • jeden z nejprodavanejsich v USA
  • snizuje chut k jidlu
  • nefunguje kdyz cvicite jak duchodci nad hrobem
  • nefunguje kdyz sezerete 2x tolik, pac jste prece ''cvicili''

Pracuji jako trener a diky pozorovani, je toto nevhodne pro lidi, kteri si mysli, ze diky Lipo6 budou mit 40Kg do tydne a pritom se valet na gauci a prezirat.

Přidáno: 4. listopadu 2013

• bolesti hlavy
  • nechutenství
  • pocit na zvracení
  • únava
  • po užití nemožnost jakkoli běžně fungovat
  • nekvalitní suroviny z Číny?

Upozorňuji všechny budoucí uživatele, že je to strašnej driák. Nejdříve mě překvapila vytékající hnědá tekutina z kapslí a po užití dávky (cca za 30 minut) jsem musel zanechat veškeré práce, protože se dostavila silná bolest hlavy, malátnost, nesoustředěnost a celková únava. Tento stav trval asi 2-3 hodiny. Je to neskutečný svinstvo, které bych nedoporučil ani největšímu nepříteli. Tady jde vidět, že je produkt vyroben nejspíš z nekvalitních surovin, jak jsem se dočetl na českých i zahraničních webech. Chtěl bych upozornit, že na kofein jsem zvyklej a v době užívání jsem kávu vynechal.

Dostal jsem pak doporučení na spalovač Pyrolis, který je zřejmě skutečně kvalitou na opačné straně, protože při užívání vše naprosto v pořádku, dodal mi dost energie a už po týdnu jsem viděl první výsledky na břiše. zhubl jsem nakonec 5,5 kg za měsíc.

Přidáno: 2. října 2013

• nefunguje na hubnutí
  • cítím se po něm hrozně

Na základě recenzí jsem si koupila tento výrobek, ale jsou to vyhozené peníze. Jediný efekt byl, že jsem byla příšerně nervní a jak na trní. I přesto jsem vydržela výrobek brát měsíc. Nezhubla jsem ani deko. Za to jsem ten měsíc vysloveně protrpěla, byla jsem nervní, rozhozená. Jakmile jsem to přestala brát, tak jsem byla opět v pohodě. Takže za mě nedoporučuji.

Přidáno: 3. září 2013

(naposledy upraveno 3. září 2013)

• větší energie
  • psychologický efekt že už něco berete
  • po měsíční kůře bez znatelných účinků
  • x nežádoucích účinků, ale záleží na jedinci

V době kdy jsem bral Lipo jsem měl dietu a pravidelný pohyb. Po dobu co jsem ho užíval se úbytek váhy ani tuků nijak nezrychlil, tak jako kdybych ho nebral. Jediné co mi to přineslo byla výdrž při cvičení. Energii to doopravdy dodá.

Ověřený zákazník F-sport Ověřený zákazník

Přidáno: 19. srpna 2013

Zakoupeno v F-sport

• účinkuje tak jak jsem očekávala
  • dodává energii
  • i když necvičím pravidelně tak hubnu

můžu doporučit všem jako účinný spalovač

Přidáno: 13. srpna 2013

• Možná cena
  • Špatné složení
  • Unikající tekutina z kapslí
  • Bolesti hlavy po požití
  • Chyběl CZ návod

Souhlasím s kolegou níže. Složení ve srovnání s verzí z minulosti je výrazně horší. Já se pro koupi rozhodl na základě referencí níže, ale řekl bych, že to jsou reference právě na tu dřívější verzi. Po první dávce u mě došlo k bolestem hlavy a naválům horka, takže trénink místo, aby mě bavil byl spíše utrpením. Vadilo mi i to, že z kapslí vytéká nějaký olej a v láhvi i na rukou dělá nepořádek. Jako kvalitní náhradu doporučuji spíše konkurenční spalovač Pyrolis, který užívám nyní.

Přidáno: 10. srpna 2013

• Polovicni obsah hodnot oproti originalu !!! → viz. recenze ↓↓

Nechci psat PRO,kdyz jsem ho jeste ani nezacal brat,pisu tady ale recenzi z jineho duvodu a to,ze tento vyrobek,ktery se v CR prodava,ma polovicni slozeni,co originalni USA verze.

Tak napriklad tento vyrobek,prodavany v CR ma ..
• BIOPERENE - 2,5 mg → USA verze 5mg..... /
• Anhydrous v CR - 100mg → USA verze 200 mg
• Gugulsterones Z&E 10 mg → USA verze 20 mg...

tim chci rict,ze se tato verze,ktera je prodavana v CR naprsoto lisi ve slozeni ( dvojnasobne mensi ) , nez puvodni a originalni USA verze s dvojnasobnym slozenim.

Proto vsem doporucuji,aby se podivali na stranky nutrexu v USA a vynasobili dvemi jejich davkovani - az pak ma smysl se tady bavit o hubnuti.

neberte to jako recenzi produktu takoveho,jen poukazuji za dvojnasoben mensi slozeni,oproti USA verzi,resp. te,ktera se do CR dovazela pred 4 lety.

Přidáno: 19. května 2013

• Výhodná cena za množství
  • Zmírňuje chuť na sladké
  • Více energie
  • SPALUJE
  • (Malé tablety->dobře se jí)
  • .....
  • Ze začátku střevní problémy
  • Mírná večerní nespavost

Po mnoha mnoha uvažování a přečtení recenzí jsem si zakoupil tento produkt. Jsem aktivní sportovec a nabral jsem mírnou nadvahu. Ze začátku jsem pochyboval ale vybral jsem si skutečně dobře. Užívám týden a cítím změnu, jsem svěží, plný energie, nemám vubec chuť na sladké a při běhání nebo jiné sportovní aktivitě doslova cítím jak spaluju, teče ze mě potu a potu. Samozřejmě to nepujde bez pohybu a upravy jidelníčku.
Dávkování diporučuju podle návodu, něco to do sebe má :-) .
Menší mínus jsou počáteční střevní potíže a nespavost,ale to jsi zvyknete :-)
Tento produkt můžu jen doporučit.

Přidáno: 2. května 2013

• Je opravdu moc dobrý

Jsem s výrobkem Lipo 6 moc spokojena je opravdu moc dobrý

Přidáno: 17. dubna 2013

• Prostě funguje

Shodila jsem už 15 kilo. Nejsem člověk, co tráví čas cvičením, ale pouze domácími pracemi a vycházkami se psem. Přesto se mi povedlo shodit už 15 kilo a cítím se líp. Kdybych cvičila, věřím, že to bude lepší, ale v době kdy jej neužívám nepozoruji jojo efekt.

Přidáno: 17. března 2013

Zakoupeno v FITNESS4U

• ubytky na vaze jsou prekvapive rychle videt

doporucuji

Zobrazuji 101 - 120 ze 162 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...9