Recenze Nutrex

Přidáno: 19. března 2012

Zakoupeno v F-sport

• určite to na mně zabralo, každopádne taky každý den cvičím a upravila jsem jídelníček, ale tablety mi dali hodne energie na cvičení. Doporučuju

Přidáno: 19. března 2012

• Větší výdrž
  • Menší únava při a po sportu
  • Větší pocení

Pordukt jsem si vybral z důvodu načerpání nějaké energie jinak než z kafe.
Nemám vůbec chuť na sladké a když jo, tak jí hned zapomenu :D.
Užívám 2 kapsle ráno a jednu odpoledne.

Ověřený zákazník fitness13.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. března 2012

Zakoupeno v fitness13.cz

• cena a kvalita

muzu vsem doporučit

Přidáno: 13. března 2012

• Po chvíli cítím nával energie
  • Cena není tak hrozná
  • Vždy když příjde nával energie, tak mám pocit že to se mnou sekne.

Testuji zatím pár dní, nemůžu objektivně posoudit. Zatím moje spokojenost na 50 procent. Cítím alespoň že to něco dělá,ale ty návaly kdy čekám že mě to položí a celkové pocity nejsou moc příjemné. Uvidím co to bude dělat dál.

Přidáno: 12. března 2012

• Všechno

Objednal jsem ho sobě i mámě. Používáme ho týden, zatím žádné účinky. Začli jsme jíst zdravě i trochu cvičit. Jak někdo píše, že má po tom větší energii, tak to se mi ještě nestalo. Jediné co máme jsou střevní potíže, zkusím ještě týden a pak to půjde do popelnice.

Ověřený zákazník fitness13.cz Jana

Přidáno: 11. března 2012

(naposledy upraveno 11. března 2012)

Zakoupeno v fitness13.cz

• cena o.k.
  • zatím nic

Lipo 6 užívám týden,mám 2kg dole,přestala jsem mít chutˇ na sladké,to byl můj velký problém a jím menší porce jídla,nemám potřebu se přecpávat,jako dřív.Ještě jsem necvičila,ale už se na to chystám a snad se těch mých faldů na břiše zbavím.. Zatím můžu doporučit všem ostatním..

Přidáno: 7. března 2012

Zakoupeno v F-sport

• Užívám lipo týden, na váze mám úbytek dvě kila.
  • Prozatím se cítím fajn.

Vybrala jsem si lipo, protože je na trhu dlouho a je považován za účinný spalovač.

Přidáno: 2. března 2012

• Funguje

Muzu doporucit

Přidáno: 19. února 2012

• Funguje to.
  • Dobrá cena.
  • Pro tento produkt jsem se rozhodla podle recenzí které byly všechny pozitivní.
  • Po ránu na lačno šílený nával energie a návaly horka, ale není to nic špatnýho, je to jen známka toho, že to opravdu funguje.

Chtěla jsem nějaký spalovač tuku a hledala jsem co je nabízeno na trhu. Zaujal mě odkaz jednoho pána na tento produkt lipo-6, tak jsem si přečetla všechny recenze, a ty byly všechny pozitivní. Tak jsem do toho šla. Prva jsem se trochu bála, protože produkt obsahuje kofein, tak jako každý spalovač,(kofein mi nedělá dobře), ale je to dobrý. Po ránu beru jen jednu kapsly to mi stačí. Zkoušela jsem i 2, tak jak je to v dávkování, ale je to pro mě docela velkej mazec. Šílený nával energie s kterou jsem si absolutně nemohla poradit, samozdřejmě i po cvičení. Chtěla bych jen upozornit, že to není zázračná pilulka, při které jen budete ležet a budete si myslet, že ničím budete hubnout. Já cvičím ráno a večer po 40minutách a že jsem na mateřské tak chodím hodně po procházkách, taky jsem si upravila jídelníček. Od té doby co užívám lipo-6, tak ty kila pěkně letí dolů. Jsem spokojená a můžu jen doporučit.

Přidáno: 17. února 2012

• rychlé účinky
  • dostatek energie
  • žádné bolesti žaludku jako u jiných produktů na hubnutí
  • skvělé výsledky

Tento produkt mě na první pohled zaujal a nespletla jsem se, je opravdu výborný. Člověk má dostatek energie na celý den (dokonce se mi i snadněji učí), nebolí mě po něm žaludek jako po jiných přípravcích, člověk cítí jak hubne, účinky jsou velice rychlé (2 kg za týden) a hubnete, aniž byste museli cvičit.
Tento přípravek vřele doporučuji, sama jsem s ním velice spokojená.

Přidáno: 13. února 2012

(naposledy upraveno 13. února 2012)

• nejistotta původu a schválení ptro prodej v ČR

Většina přípravků firmy Nutrex není schválena podle evropské legislativy. Raději bych volil české vyzkoušené jisté výrobce s jistotou složení a schaválením pro prodej v ČR. ostatně znám případy nevolnosti po použití přípravku Lipo 6. Hlavně neexistuje oficiální dovozce, který by vám doložil že přípravek je schválen zde pro prodej

Přidáno: 6. února 2012

Tento produkt na mě opravdu zafungoval. Doporučuji ho pro všechny kdo potřebují nějaké to kilíčko dolů...
Já k němu tedy intenzivně sportuji. Takže vřele doporučuji pro ty, kteří sportují a chtějí nějakého pomocníka na spalování tuků.
Výsledky můžete vidět už po 2 týdnech.

Přidáno: 31. ledna 2012

Zakoupeno v F-sport

• nemám potíže se spaním
  • vypadá to, že funguje

Zatím využívám teprve týden, ale nemám žádné nežádoucí reakce a vypadá, že funguje. Po týdnu mám kilo dole. Upravila jsem jídelníček a trochu v rámci možností doma cvičím.Nejsem tedy extra čilá jak někdo uvádí, ale můžu si vzít tabletu klidně i večer a bez potíží usnout.

Přidáno: 17. ledna 2012

Zakoupeno v F-sport

• Účinnost, ohodnocení jako nejlepší produkt roku, dobré recenze.
  • Doporučenost
  • Dobrá cena
  • Pohodlné doporučení
  • Nic proti

Celkově si myslím, že tento produkt pomáhá a účinkuje, ale je potřeba při užívání vydávat fyzickou aktivitu. Zatím ho užívám krátce, ale dle mnoha recenzí věřím v souladu s pohybem v jeho účinky, jelikož je ověřený. Zatím jsem zpozorovala příval fyzické i psychické energie a větší vytrvalost při cvičení. Navíc dokáži být déle bdělá a kupodivu to má vliv i na výdrž při učení. Osobně tento produkt doporučuji.

Přidáno: 25. prosince 2011

(naposledy upraveno 25. prosince 2011)

• Masivní hubnutí (rozlučte se s tukama!)
  • Žádné vedlejší účinky!
  • Někdy vás přepadne opravdu silná energie!
  • Extrémní pocení
  • Pro maminky na mateřské, co chtějí schodit nějaký ten špíček
  • Někdy si myslíte, že to sváma vlastně nic nedělá

Tohle je bomba! Na tenhle produkt jsem přišel na f-sport.cz...Pročetl recenze a hurá, nezaváhal jsem a koupil....Výsledky? Fantastické (bez pohybu jsem měl 3kg za měsíc dole) se sportem jsem měl 8kg dole. Tohle je lidi bomba...Neváhejte, kupujte! Osobně? DOPORUČUJI!

Přidáno: 25. prosince 2011

• Bez vedlejších účinků (pokuď dodržujete užívání)
  • Někdy i masivní nával energie
  • Kombinace s pravidelným sportem se prokážou extrémní výsledky
  • Po tomhle opravdu HUBNETE!
  • Někdy i nespavost
  • Nával energie nemusí být vždy

K tomuhle produktu mě dokopal trenér, když jsem musel zhubnou pár kilo...Přesněji řečeno z 115kg na 100kg. První tabletka mi sedla parádně, měl jsem nával energie a trénink tím byl, tak 10x lepší a delší. Postupem zvyšování dávky, jsem měl, ale pocit, že na mě už nezabírají....Udělal jsem jednoduchou věc, zvážil se a týden nic nedělal, jen bral čistě prášky...Energii mi to opravdu moc nedodávalo, ale po týdnu, když jsem si stoupl na váhu měl jsem krásných 114kg. Radostě se usmál a začal chodit 3x týdně do posilovny a dodržoval snad nejlepší cvičný program P90X...výsledek? Za měsíc jsem měl 107kg. Takžde doporučuji.... Kupte P90X + Lipo-6 a můžete začít hubnout!

Přidáno: 22. prosince 2011

Zakoupeno v F-sport

• funguje i bez většího pohybu
  • nic proti

skvělé pro ženy i muže..pokud cvičíte,výsledky jsou skvělé

Přidáno: 10. prosince 2011

Zakoupeno v F-sport

Zlepšuje poměr svalů a tuků i přesto, že např. necvičíte, při posilování a aerobní aktivitě poté dochází k ještě větší stimulaci spalování hlavně tuků, nikoliv svalů.

Přidáno: 3. prosince 2011

Zakoupeno v F-sport

• zatim beru tyden a vysledky jsou pozitivni, zatim zadne vedlejsi ucinky nepozoruji a vaha jde opravdu dolu

dobre

Přidáno: 17. listopadu 2011

• Dá hodně energie - někdy až moc
  • Nemůže se brát navečer, kvůli tomu, že by člověk fakt neusnul.

S produktem Lipo 6 je cvičení pěkná makačka

Zobrazuji 141 - 160 ze 162 recenzí 1...5 6 7 [ 8 ] 9