Recenze Nutrex

Přidáno: 24. února 2013

• Cítím se lépe
  • Rychlé odbourávání tuku

Úžasný spalovač!!! Dlouho jsem váhala jestli produkt zakoupit, nakonec jsem se rozhodla pro zakoupení. Hned po pár dnech se cítím super. Při mé výšce 171 cm a 70 kg jsem se dostala za 5 dní na 66,6 kg. Opravdu super doporučuji!! :)

Přidáno: 21. února 2013

• Tak tyto prášky fungují brala jsem hodně léku ke stimulaci hubnutí atd nic se neosvědčilo pomáhalo jen zdravá pravidelná strava a 20 minut cvičení deně a byla jsem vždy hodně unavená mám 7 měsíční mimčo a to dá zabrat ze všemi aktivitami manžel mi našel Lipo-6 a od té dobu perfektní mám na vše dostatek energie a výsledky jsou suprové první tři dny 1kg dolu pak po měsíci 5 kg tak jsem zvědavá za chvilku budu mít týden pauzu a pak další balení no jednoznačně doporučuji super věc po porodu pokud nekojíte
  • Při vzetí prásku tak 10 minut pálí žáha jinak vše jak má být .Nemám téměř žádnou chut k jídlu a to jsem celé těhu mlsala a jedla snad za 3 :-)

Doporučuji k rychlému hubnutí s cvičením a zdravou stravou .Nemám téměř žádnou chut k jídlu a to jsem celé těhu mlsala a jedla snad za 3 :-)

Ověřený zákazník Fitness007.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2013

Zakoupeno v Fitness007.cz

• Už po prvním týdnu viditelné změny,žádna chuť baštit dobroty .

Můžu jen doporučit

Martin Janík Martin Janík

Přidáno: 19. ledna 2013

• Pomohlo mi to shodit asi 15 kilo.
  • Velké množství energie po celý den.
  • Balení obsahuje 120 kapslí.
  • Vyšší pocení.
  • Občas nespavost.

Tento produkt jsem si zakoupil, abych shodil pár kilo a opravdu mi velice pomohl, samozřejmě, že je k tomu potřeba sportovat, ale shodil jsem za půl roku 15 kilo. Obsahuje 120 kapslí a poměr cena/výkon je velice dobrý. Jedna nevýhoda je, že občas nebudete moct usnout, ale i po krátkém spánku jste ráno plní energie.

Přidáno: 11. prosince 2012

Zakoupeno v F-sport

• Dobrá cena, velké balení 120kapslí.

Splaovač který opravdu funguje, po fyzické námaze (běh apod dobře spaluje a dává enrgii)

Přidáno: 22. září 2012

• Naprosto účinný a zabírá

Po užití již několika balení mám dole 11kg.A podotýkám bez jakékoliv námahy.

Přidáno: 19. srpna 2012

• Nemám nic pro
  • Vůbec nefunguje. Beru 2 prášky ráno a 2 odpoledne a cvičím 3x týdně. Mám váhu s měřením tuku, užívání se naprosto neprojevilo. Jediné, co jsem zaznamenala, jsou zažívací potíže a neustálé nadýmání.

Myslela jsem si, že to je seriózní produkt, ale bohužel je to pouze tahák peněz. Nechce se mi věřit, že kladné recenze, které tu jsou, psali reální uživatelé.

Přidáno: 13. srpna 2012

• pohodlná aplikace

6 kilo za půl roku je dobrý výsledek na doplněk stravy, navíc se snižuje pocit hladu bez pocitu unavenosti, výrobek se dobře aplikuje, doporučuji jej po své osbní zkušenosti

Přidáno: 26. července 2012

Maximální nespokojenost po užití 1 balení. Evropská verze LIPO 6 prostě nefunguje, stačí si vygooglovat zkušenosti uživatelů v EU. Nedoporučuji!!!

Přidáno: 24. července 2012

Zakoupeno v F-sport

Skvělý spalovač. Při správném dávkování a postupném zvyšování bez problémů.

Přidáno: 21. července 2012

Maximální spokojenost

Přidáno: 18. července 2012

(naposledy upraveno 1. dubna 2014)

• Mírně zvýšené asi 1/2h pocení při max. originální dávce
  • Mírně snížená chuť k jídlu
  • Po úpravě složení verze UK pro mě příliš drahý kofein
  • Žádný očekávaný příval energie se nekoná
  • Změněné složení nejnověji distribuované verze v ČR (UK verze)
  • Dávkování na polovinu dní než předchozí verze za stejné peníze (3ráno + 3odpoledne, předtím 2+1)
  • Upravené poloviční dávkování podle distributora oproti originálu UK verze
  • Neseriózní chování oficiálního distributora v ČR

Na této UK verzi je originální dávkování 3ráno + 3odpoledne, český distributor si ale prý určil dávkování 2ráno + 1odpoledne (nevím přesně, vycházím z toho, co na webu stále mají, mám přislíbeno, že mi ten český překlad pošlou mailem, tak bude čekat, až ho vyrobí), neboť jak mi bylo sděleno mailem, o dávkování si rozhoduje distributor sám, takže vám pravděpodobně v případě, že vám bude zle doporučí, že stačí 1kapsle, a kdo si stěžuje, že to nefunguje, tak vám řeknou polykejte víc :-) Prostě dávkování prý upravují podle ohlasů zákazníků a vždy tak bude chyba na vaší straně. Tohle opravdu ne!!! Nic proti Nutrex, věřím, že originální verze pro USA či předchozí osvědčené verze LIPO 6 zde distribuované fungovaly, ovšem nejnovější verze zde distribuovaná (pozor, prý je to výhradní dovozce, takže ani jinde oficiálně asi nekoupíte už nic jiného), kde ani distributor pořádně neví, co vlastně prodává (nebo možná ví až moc dobře a proto doteď mlžil o novém složení a dávkování), jsou pro mě vyhozené peníze, za které si raději objednám výrobek originální z USA sám, nebo zakoupím jiné zde prodávané spalovače, které jsou rozhodně již lépe hodnocené a účinnější. Prostě už není rok 2008 a tato verze už asi není to staré dobré LIPO 6, což mi potvrdil distributor výrokem, že občas něco uberou a něco přidají. Pokud nemám 100% jistotu co kupuji, děkuji nechci!

Přidáno: 5. července 2012

Zakoupeno v F-sport

• menší chuť k jídlu - nepřejídám se
  • výborná nálada
  • velké množství energie po celý den
  • váha klesá - sportuji každý den
  • menší náznaky se střevními problémy

100% spokojenost s Lipo 6, má se brát 30 min před jídlem, takže mě nutí do malé snídaně což je zdravé, mám díky němu výbornou náladu a energii po celý den velmi rovnoměrnou. nemám s ním vůbec chuť se přejídat ba naopak jím střídmě, méně ale častěji.
Váha opravdu klesá :-)

Přidáno: 29. června 2012

Zakoupeno v F-sport

• Zdá se účinný, 1.4 kg za týden.
  • Občas se člověk cítí divně

Dostala se mě do ruky verze s obsahem Coleus forshkolii místo originálně obsažených gugulsteronů ale zdá se že to i tak funguje skvělě, C.f. je léty ověřený a doporučovaný komponent

Přidáno: 1. června 2012

• silny spalovac tuku

doporučuji všem

Přidáno: 13. května 2012

Zakoupeno v F-sport

• skvele zabera uz po niekolkych dnoch

probukt je super a po 6tyzdnoch som zhodil 12kilo

Přidáno: 7. května 2012

Zakoupeno v F-sport

• Při cvičení cítím, že se víc potím.
  • Přípravek mi dodává energii.
  • Někdy mám poct, že mám větší chuť k jídlu a žízně. Žízeň přičítám kofeinu, který Lipo 6 obsahuje.

Produkt, kteřý si určitě opět zakoupím a který s klidným svědomím doporučím svým známým.

Přidáno: 16. dubna 2012

• Ctěla jsem shubnout
  • přestat mít chuť na sladké
  • na mne asi nepůsobí

Cítím sice příval energie,ale i velkou chuť k jídlu-až nezvladatelnou...

Ověřený zákazník Výživa pro fitness Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2012

Zakoupeno v Výživa pro fitness

• Výborný spalovač jeden z mála co funguje !!!

Lepší je koupit 2 balení aby byl dodržen celý cyklus !

Přidáno: 29. března 2012

• Dobrá cena.
  • Opravdu funguje, ale chce to se hýbat a ne sedět u televize.
  • Nic.

Na tomto spalovači jsem před rokem začínala a musím říct, že byl skvělý. Sice se více při sportu potíte, ale stojí to za to.

Zobrazuji 121 - 140 ze 162 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9